"Smok z jednym okiem" - widowisko teatralne dla dzieci

Liczba odwiedzających: 63
Czas trwania wydarzenia: od: 25.07.2024 r., godz. 12.00 do: 25.07.2024 r., godz. 13.00

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków
tel. +48 29 742-44-48
e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Zapraszamy do zapierającej dech w piersiach podróży w krainę magii i przygody, gdzie odwaga, współpraca i przyjaźń stają się kluczowymi elementami walki o wolność i miłość! Przedstawienie teatralne "Smok z Jednym Okiem" to niezwykła opowieść o dzielnych rycerzach, pięknej księżniczce i smoku, którego serce skrywa tajemnice. Gdy księżniczka Lękomira zostaje schwytana przez smoka, trzej nieustraszeni rycerze muszą połączyć siły, pokonać własne lęki i wykazać się sprytem, by ocalić ukochaną córkę króla.
W tym pełnym emocji spektaklu odkryjecie, że prawdziwa siła tkwi w solidarności i współpracy, a także w umiejętności czerpania nauki z doświadczeń innych. Przekonacie się także, że nie zawsze to, co straszne na pierwszy rzut oka, musi być złe.

Oprawa spektaklu to prawdziwe dzieło sztuki – bogata scenografia przeniesie Was w świat magicznych zamków i tajemniczych lasów, niezwykłe kostiumy ożywią postaci, a
muzyka oraz efekty specjalne dodadzą spektaklowi niepowtarzalnego klimatu. Przygotujcie się na ekscytującą, pełną zwrotów akcji podróż, która porwie Wasze serca i
rozśmieszy do łez! Nasz spektakl to nie tylko uczta dla Waszych oczu, ale także interaktywna przygoda, w której każdy z Was może aktywnie uczestniczyć, pomagając bohaterom w ich misji.

 

smok.jpg (237 KB)