„Klinika marzeń” czyli botox po polsku- spektakl komediowy

Liczba odwiedzających: 486
Czas trwania wydarzenia: od: 03.12.2023 r., godz. 18.00 do: 03.12.2023 r., godz. 20.00

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków
tel. +48 29 742-44-48
e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

 „ Klinika Marzeń” czyli botox po polsku to rozśpiewana komedia o próżności i bezmyślności ludzkiej. O wszechobecnej modzie na sztuczność, kult ciała.  W groteskowy sposób pokazujemy też „pozorny dobrobyt” za którym tak ślepo gonimy, nie mając czasu dla najbliższych. Stres  i agresja od rana do wieczora, nawet na urlopie… Sztuka niczym krzywe zwierciadło demaskuje nasze przywary.

To humorystyczna opowieść o relacjach męsko-damskich. Ukazująca, dążenie do pragnień tych mniej i bardziej przyziemnych. A kto i co sobie powiększył, lub zmniejszył, dowiecie się podczas spektaklu. Akcja sztuki rozgrywa się w tradycyjnym górskim schronisku, w którym dochodzi do konfliktu między turystami- ceprami z Warszawki a Góralami . Efekt jest zaskakujący. Wszyscy możemy pośmiać się z samych siebie.

Scenariusz spektaklu oparty jest na motywach sztuki pt.” Bracia Syjamscy”  Marii Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej. Reżyseria i oprawa muzyczna- Małgorzata Puzio – Miękus. Grają znani i lubiani aktorzy Teatru Maskarada: Aurelia Sobczak, Małgorzata Puzio, Krzysztof Krupiński, Krzysztof Kucucha, Filip Miękus, Jacek Borkowski, Weronika Wojda.

Bilety 40 zł

Kasa WOK "Hutnik" 

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/111260/Wyszk%C3%B3w/%22+KLINIKA+MARZE%C5%83%22+czyli+botox+po+polsku/

 

klinika_marzen_wyszkow.jpg (391 KB)