Kulisy przygotowań

Data: 28.02.2023 r., godz. 10.15    191
Dopracowanie szczegółów, próba świateł, wskazówki od choreografa itp. - tak wyglądały ostatnie dni przygotowań do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”.

Już nieco opadły emocje po uroczystej gali 15-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”, która odbyła się 19 lutego w naszym ośrodku. Dziękujemy publiczności, że mogliśmy wspólnie świętować ten jubileusz. Urodzinowy koncert to nie tylko podsumowanie 15 lat działalności, ale też finał długich przygotowań i prób. Poniżej zdjęcia „Oberka” z nieco innej perspektywy – podczas próby, która odbyła się dwa dni przed jubileuszową galą.

 

Przygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”.
Przygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 1, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 2, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 3, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 4, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 5, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 6, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 7, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 8, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 9, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 10, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 11, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 12, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 13, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 14, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 15, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 16, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 17, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 18, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 19, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 20, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 21, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 22, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 23, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 24, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 25, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 26, J. PochmaraPrzygotowania do gali jubileuszowej Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”., foto nr 27, J. Pochmara