Konkurs rozstrzygnięty

Data: 29.05.2023 r., godz. 10.30    484
Kilkunastu laureatów z Koła Plastycznego Wyszkowskiego Ośrodka Kultury "Hutnik" w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im.Władysława Podkowińskiego

26 maja miały miejsce obrady Jury III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im.Władysława Podkowińskiego.W pracach Jury uczestniczyli: Pan Sławosz Balcerzak - Kierownik Działu Galerii i Wystaw w Mazowieckim Instytucie Kultury (przewodniczący Komisji), Pani Magdalena Roguska - Dyrektor Pałacu w Chrzęsnem, Pani Małgorzata Wdziekońska - Przedstawiciel Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu, Pani Milena Szabelewska - Starszy specjalista w dziale Teatru i Literatury Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Laureaci z WOK "Hutnik":

W kategorii I: /szkoła podstawowa klasy I-III/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

II miejsce Nikola Menkała, kl. II Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” , (praca nr 166, opiekun Joanna Krajewska)

W kategorii II: / szkoła podstawowa klasy IV-VI/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

II miejsce – Magdalena Błachnio, kl. V, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 179, opiekun Irena Filipowicz)

W kategorii III: / szkoła podstawowa klasy VII-VIII/ przyznano trzy nagrody zwycięskie:

III miejsce – Marika Gospoś, kl. VIII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 192, opiekun Irena Filipowicz)

 

Przyznano nagrodę specjalną Dyrektora Pałacu w Chrzęsnem:

- Marika Gospoś, kl. VIII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” (praca nr 192, opiekun Irena Filipowicz)

Organizator przyznał 3 nagrody specjalne :

- Kornelia Wóltańska, kl. II, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 157, opiekun Irena Filipowicz)

 

Wyróżnienia w kategorii klas I-III

  1. Pola Rogalska, kl. I, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 165, opiekun Joanna Krajewska)

Wyróżnienia w kategorii klas IV-VI

  1. Lena Genov, kl. V, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 171, opiekun Irena Filipowicz)
  2. Dawid Szredziński, kl. VI, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 173, opiekun Irena Filipowicz)
  3. Amelia Kurbiel, kl. VI, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 174, opiekun Irena Filipowicz)
  4. Gabriela Mikołajczyk, kl. VI, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 182, opiekun Irena Filipowicz)
  5. Natalia Kądziela, kl. V, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 184, opiekun Joanna Krajewska)
  6. Kornelia Krajewska, kl.IV, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 189, opiekun Joanna Krajewska)

Wyróżnienia w kategorii klas VII-VIII

  1. Julia Kucińska, kl. VII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik, (praca nr 194, opiekun Joanna Krajewska)
  2. Natalia Dubniak, kl. VIII, Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”, (praca nr 193, opiekun Joanna Krajewska)

GRATULUJEMY!

Organizatorzy zapraszają laureatów na galę finałową, która odbędzie się 2 czerwca o godz. 12.00 w Zespole Szkół im. W. Podkowińskiego w Mokrej Wsi.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064009901193

 

Zwycięskie prace w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im.Władysława Podkowińskiego
Nikola Menkała, Magdalena Błachnio, Marika Gospoś, Natalia Dubniak, Kornelia Wóltańska, Pola Rogalska, Lena Genov, Dawid Szredziński, Amelia Kurbiel, Gabriela Mikołajczyk, Natalia Kądziela, Kornelia Krajewska, Julia Kucińska,