Projekt „Pokaż mi, co czytasz...”

Foto


Projekt "Pokaż mi, co czytasz..." skierowany był do wszystkich mieszkańców Wyszkowa i okolic, a także do osób z różnych względów z Wyszkowem związanych.

W ramach projektu przeprowadzone zostały trzy sesje fotograficzne, podczas których każdy mógł przyjść i zaprezentować swoją ulubioną książkę. Organizatorzy -uczestnicy Laboratorium Tekstu - robili przybyłym zdjęcia i poprosili o wskazanie ciekawego fragmentu przyniesionej książki. Zdjęcia zrobione podczas wszystkich sesji zostały umieszczone w WIRTUALNEJ GALERII i wzięły udział w plebiscycie, za uczestnictwo w którym wszystkim serdecznie dziękujemy.

Łącznie w plebiscycie na 65 zdjęć oddano 850 głosów. Zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów zwiedzających galerię, zostały zaprezentowane na wernisażu w dniach 18.06-10.07.2008r. Podczas otwarcia wystawy wszyscy obecni obejrzeli film dokumentujący przebieg sesji fotograficznych.

Uczestnictwo w projekcie stało się przyczynkiem do dzielenia się swoimi czytelniczymi zainteresowaniami. Mamy nadzieję, że udział w nim dla wielu okazał się inspiracją do sięgnięcia po ukochaną książkę jeszcze raz? A może skłonił do poszukiwań pierwszej (lub nowej) książkowej miłości? Na pewno był doskonałą okazją do spotkań i rozmów, nie tylko tych literackich.

Serdecznie dziękujemy!

Galeria zdjęć dokumentująca sesje fotograficzne

Foto
Organizatorzy drugiej sesji projektu

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14