Zaproszenia

Wakacje z WOK "Hutnik"

Data zaproszenia:
Miejsce: Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik"
Wyszków, ul. Prosta 7

Foto


Zapisy na zajęcia w kasie WOK „Hutnik”, tel. 575-064-349

28 – 29 czerwca i 1 – 2 lipca, godz. 11:30 – 13:00 – warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 8 – 13 lat (sala widowiskowa)

WARSZTATY TEATRALNE WOK "Hutnik" to szansa zapoznania się z piękną dziedziną sztuki jaką jest teatr i aktorstwo w formie miłej i beztroskiej zabawy. To czas kiedy dzieci i młodzież mogą spróbować swoich sił na scenie, pracując nad opanowaniem tremy oraz budowaniem relacji między rówieśnikami. To wspaniała wakacyjna forma poznania swoich mocnych stron oraz odkrycia umiejętności scenicznych, które w przyszłości mogą przerodzić się w pasję.

Podczas warsztatów uczestnicy pracują nad dykcją, zmniejszają zahamowania w sferze emocjonalnej oraz uczuciowej, poznają siebie. To również wspaniała forma poszerzenia znajomości literatury o raz ćwiczenia pamięci. To możliwość poznania rówieśników o podobnym zainteresowaniach i wrażliwości.

Warsztaty poprowadzi Piotr Kamiński – aktor teatralny i filmowy, wokalista, tancerz, twórca choreografii. Absolwent Studium Wokalno Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie, Teatrem im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Syrena oraz Teatrem Komedia w Warszawie. Brał udział w takich produkcjach jak: „West Side Story”, Sen nocy letniej”, „Hair”, „Noc Żywych Żydów”, „Zorro”, „Burza” oraz innych. Zagrał w wielu filmach i serialach telewizyjnych. Twórca wideoklipów, autor choreografii do spektakli teatralnych. Zdobył Brązowego Tukana Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Odznaczony nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni za Osiągnięcia w Pracy Scenicznej. Od 2015 roku prowadzący zajęcia teatralne w Autorskiej Szkole Artystycznej Tomitofa Magdaleny Kamińskiej.

5 lipca, godz. 12:00 – warsztaty tworzenia bransoletek z koralików (grupa do 15 osób), zapisy dla dzieci od lat 6 do 2 lipca

6 i 7 lipca, godz. 11:00 – 12:00 – warsztaty plastyczne (grupy do15 osób), zapisy dla dzieci od lat 6 do 2 lipca.

Foto


O!PLA TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! - THE BEST OF... Tym razem bohaterkami i bohaterami programów będą laureatki i laureaci 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA'21.

13 lipca, godz. 11:00 – program przedszkolny (czas trwania: ok. 38 minut, kameralna sala kinowa)

W programie:
1. CO ROBIĄ ŚWISTAKI?
2. FOCZKA FLO: PRAWDZIWY WYPOCZYNEK
3. TORU SUPERLIS: ZAWIERUCHA
4. PAN KULECZKA: LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE
5. PRZYTUL MNIE: FAJNE ŻYCIE
6. BUŹKA I DZIÓBEK: WICHURA
7. OPOWIADANIA Z PIASKOWNICY: NARTY
8. SŁOŃCE I WODA

14 lipca, godz. 11:00 – program wczesnoszkolny (czas trwania: ok. 55 minut, kameralna sala kinowa)

W programie:
1. NIE TAKI KROKODYL STRASZNY
2. AGATKA I LIŚCIE
3. PRAKTYCZNY PAN
4. GALAXI TAXI: SYRENI ŚPIEW
5. UPIORNE PRZEDSZKOLE
6. RE-QUEST

WAKACJE Z MADU

26 lipca, godz. 10:30 - „Sobie malowane” – warsztaty malowania worków bawełnianych, gdzie dzieci zapoznają się z tematem projektowania i wzornictwa. Ich celem jest kreatywna praca z tematem za pomocą stempli i specjalnych farb. Grupa 15 osób, czas ok. 60 – 90 minut, zapisy do 23 lipca.

27 lipca, godz. 10:30 - „Wielcy Budowniczowie" - masz wyobraźnie przestrzenną? Uwielbiasz konstruować z klocków bez instrukcji? Jeśli tak, masz zadatki na zostanie inżynierem. Na warsztatach będziemy budować z nieoczywistych klocków wielkie konstrukcje. Później spróbujemy stworzyć maszynę wojenną a na koniec każdy zaprojektuje i zbuduje własną maszynę/budowle. Grupa do 18 osób, zapisy do 23 lipca.

28 lipca, godz. 10:30 - „SZAŁ FIDGET TOYS i POP IT” - dzieci oszalały na punkcie małych zabawek, które można ściskać, kręcić nimi, obracać i ugniatać. Chcą więcej i więcej. A my znamy najlepsze warsztaty naFidget Toys DIY. Dzieci będą usatysfakcjonowane!
Grupa 15 osób, zapisy do 23 lipca.

29 lipca, godz. 10:30 - Wielka fabryka SLIMÓW – uwielbiasz slimy, gluty i niebanalne masy sensoryczne. Zapraszamy na warsztaty, gdzie stworzymy nie 1, nie 2 a nawet nie 3 bo aż 4 przeróżne sensoryczne slimy. Czy je potem zmieszasz? Grupa do 18 osób, zapisy do 23 lipca.

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Deklaracja dostępności

Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych© 2007-2020 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14