Zaproszenia

Wakacje z WOK "Hutnik"

Data zaproszenia:
Miejsce: Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik"
Wyszków, ul. Prosta 7
Plac Miejski

Foto


14 lipca, godz. 9.00, 11.30 i 13.00 – Plener/ek dla dzieci i młodzieży w 100. rocznicę urodzin Profesora Ludwika Maciąga, zapraszamy na plenerowe zajęcia, których tematem będzie KOŃ. Zapisy w kasie ośrodka.

21 lipca, godz. 10:00 - Eko-marionetki – marionetki to skomplikowana forma lalkarska jednak my od strony konstruktora i zasad fizyki przybliżymy dzieciom zasady działania marionetek i na warsztatach z materiałów recyklingowych stworzymy poruszające się stworki! Od 7 lat. Liczba miejsc ograniczona – 12 osób Zajęcia przygotowane przez „Madu” Pracownię Zabawy i Rozwoju. Zapisy w kasie WOK „Hutnik”

22 lipca, godz. 10:00 - Plenerowa mydlarnia – w dzisiejszej rzeczywistości mydła nigdy za wiele. Na warsztatach dowiecie się, jak z naturalnych składników stworzyć własne mydełko antybakteryjne. Będzie kolorowo i pachnąco. Liczba miejsc ograniczona – 12 osób Zajęcia przygotowane przez „Madu” Pracownię Zabawy i Rozwoju. Zapisy w kasie WOK „Hutnik”

2 sierpnia, godz. 11:00 – spektakl dla dzieci „Legenda o smoku wawelskim”, - Teatr „Prima”. Plac Miejski w Wyszkowie, wstęp wolny. Program finansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury - Kultura Interwencje 2020

11 sierpnia, godz. 10:00 - Drewniana biżuteria – plenerowe warsztaty z drewnem. Uczestnicy będą mogli stworzyć własnoręcznie wykonane drewniane ozdoby posługując się podstawowymi narzędziami stolarskimi. Tworzymy: breloczek, wisiorek etc. Dzieci do lat 12 zapraszamy z opiekunem. Liczba miejsc ograniczona – 7 osób (par). Zajęcia przygotowane przez „Madu” Pracownię Zabawy i Rozwoju. Zapisy w kasie WOK „Hutnik”

12 sierpnia, godz. 10:00 - Bańki, banie i banieczki!!! Zabawa z bańkami mydlanymi. Zajęcia przygotowane przez „Madu” Pracownię Zabawy i Rozwoju. Zapisy w kasie WOK „Hutnik”

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Deklaracja dostępności

Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych© 2007-2020 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14