Zaproszenia

"Szalone nożyczki"

Data zaproszenia:
Miejsce: Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik"
Wyszków, ul. Prosta 7
Sala widowiskowa

Nowy termin spektaklu to 19 września 2021 r. Bilety zachowują ważność.

Drodzy Widzowie!

Trzymaliśmy kciuki, że tym razem uda nam się zagrać dla Państwa. Poprzedni tydzień potwierdził, że teatry nadal pozostają zamknięte. My jednak postanowiliśmy, że damy sobie jeszcze jedną szansę. Jesteście z nami?

Przenosimy długo wyczekiwany spektakl SZALONE NOŻYCZKI, który miał się odbyć 18 kwietnia (niedziela) 2021r. o godz. 16.00 i 19.00 w WOK-u „Hutnik” w Wyszkowie.
Nowy termin spektaklu to 19 września (niedziela) 2021 r. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność, nie ulegają zmianie miejsca, na które zakupili Państwo bilety ani godzina spektaklu.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z kanałem zakupu biletów, z kasą WOK „Hutnik” lub organizatorem.

Kasa WOK Hutnik: tel. 575-064-349
Organizator, Piotr Kotnowski: 509 728 385

Foto


Foto


Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę ...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Deklaracja dostępności

Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych TOMITOFA© 2007-2020 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14