Zaproszenia

Wakacje z WOK "Hutnik"

Data zaproszenia:
Miejsce: Wyszkowski Ośrodek Kultury "Hutnik"
Wyszków, ul. Prosta 7

Foto


THE BEST OF O!PLA 2019 - „TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS!” - to dwa wyjątkowe programy prezentujące najnowsze polskie filmy animowane skierowane do dzieci w różnym wieku. Wszystkie tytuły brały udział w 7. Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA. Wśród nich znalazły się filmy wyróżnione przez „największe Jury na świecie” – młodą ogólnopolską publiczność (ponad 16.500 młodych Jurorów!) z 93. miejscowości.

KINO SFERYCZNE - edukacyjne filmy pod kątem 360° w plenerze!!! (w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych pokazy odbędą się na sali widowiskowej.

Animacje przygotowane przez MADU Pracownia zabawy i rozwoju:

ULTRAFIOLET W AKCJI! Zabawy z użyciem światła. Będziemy zastanawiać się jakie zwierzęta żyją tam gdzie światło nie dochodzi, eksperymentować i tworzyć małe arcydzieła. Poznamy możliwości ciemności oraz światła UV. Zapisy do 15 lipca

MANUFAKTURA ZAPACHU!!! Jak działa nos? Dlaczego każdy może mieć inny gust zapachowy? Warsztaty o zapachach i z zapachami. Będziemy tworzyć własne perfumy. Zapisy do 15 lipca, grupy do 18 osób.

BAŃKI, BANIE, BANIECZKI!!! Eksperymenty z użyciem wody i mydła. Będziemy tworzyć wielkie węże z piany, malować bańkami mydlanymi a na końcu produkować wielkie, małe i ogromne bańki mydlane.

PODRÓŻ DO EGIPTU!!! Przeniesiemy się na wyprawę do starożytnego Egiptu. Będziemy pisać za pomocą hieroglifów, budować piramidy i poznawać tradycje Faraonów. Zapisy do 15 lipca.

Repertuar KINA na pozostałą cześć wakacji w przygotowaniu.

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14