Komunikaty

Koło Plastyczne - podział na grupy

Data umieszczenia:

Wszystkie zajęcia w Wyszkowskim Ośrodku Kultury "Hutnik" rozpoczynamy od poniedziałku 5 września 2016 roku.

KOŁO PLASTYCZNE - PODZIAŁ NA GRUPY

Wtorek, godz. 16.00 – 17.00, instruktor: Irena Filipowicz


1. Banasiak Paweł
2. Bil Aleksandra
3. Bil Mikołaj
4. Czajka Klara
5. Gajda Michalina
6. Gospoś Marika
7. Kanownik Alicja
8. Kochański Mateusz
9. Obrostek Olga
10. Owsiejko Gabriela
11. Topolewska Joanna
12. Kulesza Filip

Środa, godz. 15.00-16.00, instruktor: Joanna Paprocka

1. Blanka Dziubłowska
2. Maurycy Gudanis
3. Maja Wyszyńska
4. Lena Gałązka
5. Patryk Mikołajczyk
6. Lena Deluga
7. Alicja Szczęsna
8. Hanna Książek
9. Karolina Garbarczyk
10. Antonina Ogrodowczyk
11. Gabriela Maciejewska
12. Michalina Zawadzka

Środa, godz. 16.15-18.15 , instruktor: Joanna Paprocka

1. Lena Radziewicz
2. Agata Idzkiewicz
3. Zofia Babis
4. Weronika Bryczyńska
5. Nikola Wyszyńska
6. Aleksandra Łaska
7. Maria Gawur
8. Karolina Wyszyńska
9. Sylwia Grzegorczyk
10. Dominika Polak
11. Witoria Hyrycz

Środa, godz. 18.30-20.30, instruktor: Joanna Paprocka

1. Kacper Durka
2. Natalia Suchta
3. Sylwia Dymecka
4. Julia Komorowska
5. Karolina Szwaczyk
6. Natalia Sobotka
7. Jagna Derlicka
8. Agnieszka Pietrus
9. Marlena Starostka
10. Zuzanna Dziedzic
11. Jakubczak Wiktoria

Czwartek, godz. 16.00 – 17.00, instruktor: Irena Filipowicz

1. Deluga Alicja
2. Górska Hanna
3. Kujanek Aleksander
4. Paprocka Maja
5. Rutka Aleksandra
6. Zabielska Magdalena
7. Elward Anna
8. Ciach Dominika
9. Trzcińska Jagoda
10. Salwin Zofia

Czwartek, godz. 17.30 – 19.30, instruktor: Irena Filipowicz

1. Jagielska Nikola
2. Jarosz Maria
3. Kołaczek Weronika
4. Kupczyk Alicja p
5. Mróz Maja
6. Najmoła Julia
7. Pieniążek Maja
8. Powierza Sandra
9. Pułaska Karolina
10. Rukat Klaudia
11. Sobotka Wiktoria

Piątek, godz. 16.00 – 17.00, instruktor: Irena Filipowicz

1. Depta Malwina
2. Gajc Sandra
3. Błachnio Magdalena
4. Hyrycz Zuzanna
5. Kowalik Gabriela
6. Kołodziejska Zofia
7. Kętla Antonina
8. Pogorzelska Adrianna
9. Rucińska Alicja
10. Świętoń Dawid
11. Chacińska Maja
12. Potęga Dominika

Piątek, godz. 17.30 – 19.30, instruktor: Irena Filipowicz

1. Chaciński Maciej
2. Groszkowska Katarzyna
3. Kaczmarczyk Kamila
4. Kołaczek Wiktoria
5. Korpikiewicz Zuzanna
6. Mróz Nikola
7. Penkul Weronika
8. Reluga Aurelia
9. Wrzosek Katarzyna
10. Bućko Zuzanna
11. Kurzyńska Karina
12. Gajc Julia

Sobota, godz. 9.00-10.00, instruktor: Joanna Paprocka

1. Blanka Kucharczyk
2. Piotr Wielgolewski
3. Karolina Wielgolaska
4. Anna Zaręba
5. Matylda Filipowicz
6. Zuzanna Urbanowska
7. Zdrojewska Olga
8. Sandra Łysik
9. Karolina Zyśk
10. Jagoda Trzcińska
11. Amelka Andrzejewska
12 Oliwier Piekut

Sobota, godz. 10.15-12.15, instruktor: Joanna Paprocka

1. Julia Owsiejko
2. Alicja Rozborska
3. Natalia Wyszyńska
4. Alicja Trociewicz
5. Julia Urbanowska
6. Kalina Siuchno
7. Aleksandra Kwiatkowska
8. Wiktoria Nizińska
9. Filip Niziński
10. Julia Aranowska

Sobota, godz. 12.30-14.30, instruktor: Joanna Paprocka

1. Maja Godlewska
2. Gabriela Godlewska
3. Oliwia Szapkiewicz
4. Julia Gudanis
5. Maja Zawadzka
6. Julia Marciniak
7. Wiktor Kochański
8. Remigiusz Gurbała
9. Patrycja Lewandowska
10. Jowita Szymańczuk
11. Maja Zglec

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych



© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14