Komunikaty

Apel do Jurka

Data umieszczenia:

Foto


Foto


Wyszkowski sztab WOŚP wystosował apel do Jerzego Owsiaka, który wyszkowianie mogą podpisywać do końca tygodnia. Podpisane kartki prosimy składać w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie pok. 115 lub w kancelarii oraz w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”

Treść apelu:

"Drogi Jurku,

Nauczyłeś nas, że nie ma spraw i sytuacji beznadziejnych, że zawsze trzeba walczyć, że dobro zwycięża, że gdy się jest razem, można wszystko. Dlatego dziś, my, wieloletni członkowie Twojej Orkiestry, zbudowani jej wartościami, prosimy Cię: zostań.

Pewnie każdy na Twoim miejscu miałby dość. Każdy, ale nie Ty. To Ty Jurek wychowałeś wolontariuszy WOŚP, także naszych, Magdę, Asię, Marcina, wielu, wielu innych. Oni czerpią z Ciebie, Ty jesteś ich autorytetem. Oni Cię potrzebują, my Ciebie potrzebujemy, Wyszków i Polska Ciebie potrzebuje. Dlatego prosimy Cię, zostań.

Małym pacjentom, ale i tym dużym też, tym dla których przez 27 lat zbieraliśmy pieniądze dawaliśmy nie tylko sprzęt ratujący życie. Dawaliśmy im także nadzieję ratującą życie. Ty jesteś uosobieniem tej nadziei. Zostań, bo bez Ciebie będzie trudniej. Bo bez Ciebie już nigdy nie będzie to ta sama Orkiestra. Przez całe lata pracowaliśmy dla niej z wiarą w to, że warto, że trzeba, że radością jest pomagać - Ty byłeś prowadzącym... A tak wiele jeszcze razem mamy do zrobienia...

Mówiłeś w ubiegłym roku w Wyszkowie: robimy rzeczy, które wprawiają w zdumienie ludzi na całym świecie. Róbmy je dalej, konsekwentnie, odważnie, mimo wszystkich przeciwności. Bo warto, bo tak trzeba. Ale do tego potrzebny jesteś Ty, Jurek Owsiak, nasz autorytet, nasz przyjaciel, nasz lider, nasza tarcza, nasz mur, nasze światełko w tunelu. Nie zabieraj tego światła, bo i tak go coraz mniej.

Dlatego prosimy Cię Jurek, zostań….My nie przyjmujemy Twojej dymisji"


wyszkowianie

Pobierz Apel do Jurka

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14