Aktualności

Letnia Scena Teatralna

Data umieszczenia:

Tegoroczna, 3.edycja odbyła się pod hasłem „Republika Alternatywy”.

Foto


Program festiwalu objętego honorowym patronatem Burmistrza Wyszkowa był bogaty i różnorodny. Oprócz występów kabaretowych i teatralnych odbyły się warsztaty aktorskie dla dzieci, które poprowadził reżyser i aktor związany z Teatrem Kalliope, Jacek Kwiecień. W ramach otwartych warsztatów dla młodzieży można było spróbować swych sił na scenie pod okiem aktora i trenera Kamila Gęsickiego oraz animatorki kultury Anny Mikołajczyk-Kłębek .Letnia Scena Teatralna to także imprezy towarzyszące. Przed Restauracją „Wyszkowianka” można było obejrzeć wystawę Mariny Tokarevej. Ta intrygująca ekspozycja Galerii Przechodniej nosi tytuł „Byt pomiędzy” i przedstawia zdjęcia ludzi w sytuacjach, w których na pewno nie chcieli się znaleźć. Natomiast w sali kameralnej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” odbył się pokaz filmów Sashimodo Pictures i spotkanie z twórcami filmowymi – Przemkiem Stańskim i Konradem Domaszewskim.

Na wyszkowskiej scenie wystąpiła Joanna Vorbrodt ze znakomitym poetyckim koncertem. O dobry humor widzów zadbali: ojciec polskiej improwizacji Marek Grabie i konferansjer Krzysztof Szubzda. W sobotę można było zobaczyć spektakl „On-line” wyszkowskiego Teatru Farsa oraz premierę Teatru Pierwsze Słyszę. Natomiast w niedzielę widzowie mogli obejrzeć dwa monodramy – Teatru TATA z Krosna oraz Wiesława B. Bołtryka. Na wyszkowskiej scenie pojawił się również nagradzany na festiwalach w całej Polsce Kabaret 7 minut Po oraz równie śmieszna Grupa Paszkot.

M.W.
Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Foto


Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wyszkow.pl/

Dziecięca Rewia SYLABA Studio Piosenki Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych© 2007-2013 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14