Aktualności

Każdy może być czarodziejem

Data umieszczenia:

Prawdziwa magia pojawiła się w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” w niedzielę 20 lutego. W sali widowiskowej można było obejrzeć popisy iluzjonisty Łukasza Podymskiego. Występ skierowany był głównie do najmłodszych mieszkańców naszego miasta, jednak dorośli, którzy przyszli ze swoimi dziećmi byli równie „oczarowani”, jak ich pociechy.

Foto

Łukasz Podymski to młody iluzjonista, który występami zachwyca dzieci i dorosłych w całym kraju. Magik jest dwukrotnym laureatem mistrzostw Polski w sztukach iluzjonistycznych. Jest członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów, zaliczanym do najlepszych magików w Polsce.
Jego występ w Wyszkowie zaczął się krótkim pokazem umiejętności w sztuczkach z kartami. Niesamowity efekt wzbogaciła nastrojowa i typowo „magiczna” muzyka. Dzieci były zachwycone i nie mogły doczekać się kolejnych pokazów. Artysta zaprosił do nich również dzieci. Młodzi widzowie pojawiający się na scenie mogli choć przez chwilę poczuć się prawdziwymi czarodziejami. Wśród numerów iluzjonistycznych można było zobaczyć między innymi znikające i pojawiające się piłeczki, przemianę kart, przemieszczanie się czarodziejskiej różyczki, a nawet unoszący się w powietrzu stolik.

Występ był pełen humoru, dobrej zabawy i naprawdę profesjonalnych pokazów. Pokaz ten miał też charakter edukacyjny. Iluzjonista w swoje sztuczki wplatał treści pouczające, na przykład o szkodliwości palenia papierosów. Udział dzieci i dorosłych sprawił, że publiczność wyszła z WOK-u „Hutnik” bogatsza o niezapomniane wrażenia.

M.Ch.

Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"

ul. Prosta 7, 07-200 Wyszków

tel. +48 29 742-44-48

e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
www: http://www.wok-hutnik.pl

Biuletyn Informacji Publicznej
http://www.bip.wok-hutnik.pl

Deklaracja dostępności

Koło Plastyczne Pracownia graficzna Ognisko Muzyczne

Wyszkowski Uniwersytet III Wieku Dyskusyjny Klub Filmowy Graffito Galeria

Zespół Pieśni i Tańca OBEREK Urząd Miejski w Wyszkowie Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wyszkowska Inicjatywa Planszówkowa Sieć kin studyjnych i lokalnych TOMITOFA© 2007-2020 Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK"
Zawartość merytoryczna: Wyszkowski Ośrodek Kultury "HUTNIK", e-mail: sekretariat@wok-hutnik.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl, tel: (22) 818-72-14